• Tel: 787-77-60-20  |  
  • Email:
Email:

Informacjeskutecznosc_pozycjonowania

Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej ( słowa kluczowe i treść )

100% pewności na pierwsze miejsce w rankingu wyszukiwania nie ma. Ale na 100% można powiedzieć, że poprawienie pozycji strony w rankingu jest możliwe. Jednak efekt pozycjonowania zależy od ilości czasu przeznaczonego na tą czynność. A potrzeba jest go dużo i to przez dłuższy okres. Więc, jeżeli nie masz możliwości rezygnacji ze swoich codziennych obowiązków, zleć to osobie, która zajmuje się tym zawodowo.
Skuteczne pozycjonowanie wiąże się także z pewną wiedzą i wymaga od osoby zajmującej się nim poświęcenia znacznej ilości czasu oraz kreatywności. Tak, kreatywność w konstrukcji zdań i odpowiedni dobór słów kluczowych pasujących i wspieranych przez treść strony. Jak wiemy odpowiednie „zagęszczenie” (powtarzalność) słów sugeruje silnikom indeksującym zawartość strony. Jednak nie można umieścić ich zbyt dużo, bo strona może zostać uznana za spam i zostanie nałożony na nią filtr (tymczasowo zostanie wykluczona / pomijana w indeksie wyszukiwań).
A więc, skuteczne pozycjonowanie stron wcale nie jest takie proste (jak to wygląda w ofertach niektórych firm) i nie dzieje się to z dnia na dzień.