• Tel: 787-77-60-20  |  
  • Email:
Email:

Reklama w internecie - Google AdWords
linki sponsorowane - google adwords

Czym są linki sponsorowane?


Google AdWords czyli tzw. linki sponsorowane. Kampania reklamowa Google AdWords pomaga w szybkiej i skutecznej promocji usług i towarów w internecie. Ponadto, tego typu reklama w internecie umożliwia dokładne monitorowanie i kontrolowanie jej przebiegu przez Klienta. A to wszystko przy z góry ustalonym budżecie. Jednak najważniejszą jej zaletą jest stosunkowa niska cena i możliwość wysokiego zwrotu z inwestycji (ROI).Komu zalecamylinki sposnorowane?

Z kampanii linków sponsorowanych korzystać może każdy. Jednak najlepiej sprawdzają się w promocji sklepów internetowych. Dlaczego akurat sklepy? Ze względu na dużą ilość słów kluczowych i możliwych trafień w wynikach wyszukiwania. Strona internetowa z łatwością może zostać zoptymalizowana dla kilku słów kluczowych. W sklepie www, oferującym duży wybór towaru bardzo trudnym i wysoko kosztownym jest pozycjonowanie w wynikach organicznych na taką ilość słów. I właśnie dlatego większość sklepów łączy pozycjonowanie z kampanią linków sponsorowanych.Czym się zajmiemy?


Określimy typ i kierunek reklamy. Dobierzemy skuteczne hasła reklamowe. Stworzymy oprawę graficzną i tekstową kampanii. Wspólnie ustalimy grupę docelową, region i zasięg kampanii. Będziemy na bieżąco nadzorować przebieg kampanii reklamowej. Ustalimy budżet kampanii linków sponsorowanych a w trakcie jej prowadzenia będziemy optymalizować koszty i dostosowywać ją do zmieniających się czynników oceny pozycji strony.