• Tel: 787-77-60-20  |  
  • Email:
Email:

Projektowanie stron
projektowanie stron

Czym charakteryzują się nasze projekty?


Projektowanie stron przebiega zgodnie z obowiązującymi standardami sieciowymi. Dodatkowo każda strona przechodzi testy zgodność wyświetlania i funkcjonalności w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych. A dlaczego jest to konieczne? Ponieważ każda z wymienionych przeglądarek, wyświetla tą samą stronę w inny sposób. Standardy sieciowe istnieją od wielu lat, ale nie do końca są przestrzegane i wdrażane przez wszystkie firmy. Projektowanie stron z weryfikacją funkcjonalności jest procesem wyjątkowo żmudnym, ale koniecznym by końcowy efekt był identyczny z zamierzeniami.


Dlaczego jest to konieczne?


Zgodność stron ze standardami sieciowymi ma duży wpływ nie tylko na przyszłą funkcjonalność, ale i także na postrzeganie jej przez wyszukiwarki. Co przekłada się bezpośrednio na pozycję w rankingu wyszukiwań.


W czym możemy pomóc?


Zaprojektujemy i stworzymy stronę internetową w pełni zoptymalizowaną dla wyszukiwarek sieciowych, czyli z tzw. SEO. Zgodną z obowiązującymi standardami sieciowymi. W pełni funkcjonalną we wszystkich przeglądarkach internetowych. Dzięki temu, zyska solidne podstaw pod ewentualne pozycjonowanie strony, natomiast efektywna i oryginalna grafika sprawi, że będzie estetyczna i przyjazna dla oka.