Jak internauci widzą naszą stronę?

Ile z naszej strony widzą odwiedzający ją użytkownicy?

Nowa aplikacja Google ma na celu uświadomić osobom posiadającym lub tworzącym stronę internetową, ile tak naprawdę potencjalny odwiedzający widzi na naszej stronie. Może to nie nowość, ale wile osób zapomina o fakcie, że nie wszystko na stronie jest oglądane. Mądre i intuicyjne rozłożenie rozłożenie wszystkich istotnych elementów strony, pomoże nam z pewnością podnieść współczynnik konwersji na stronie.

Browser-Browser Size jest bardzo łatwy w obsłudze. Nakłada na naszą stronę przeźroczysty wykres obrazujący, ile procent naszej strony jest widziane przez nowo przybyłą osobę.  Wszystko to określone jest na skali rozdzielczości monitora danej osoby.

Może nie jest to wysoce rozwinięty projekt, ale muszę przyznać, że w przypadku kilku stron, daje mi do myślenia.

Krótko podsumowując, 95% internautów jest wzrokowcami i to co widzą, to zapamiętują. Nowy podarunek od Google pod nazwą – Browser Size – jest wyjątkowo przydatny, przynajmniej dla uzmysłowienia sobie, że nie zawsze nasze rozwiązania są właściwe dla naszych gości.

Stron:

Skomentuj


NOTE - You can use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please leave these two fields as-is:

Protected by Invisible Defender. Showed 403 to 118,267 bad guys.