Blog i dobry początek?

Linkujemy na zewnątrz by nas zauważono

Jeżeli zaczynasz tworzyć nowy blog na początku wyjątkowo trudno jest się przebić. Za pewne w sieci są setki a nawet tysiące stron podobnych do Twojej. Najlepszym sposobem na to, by Cię zauważono jest pokazanie się im samemu. Nie czekaj, aż ktoś Cię zauważy. Jednak agresywna samo-promocja nie jest dobrym początkiem. Najlepszym sposobem na zainteresowanie innych Twoją stroną jest zainteresowanie się ich stronami.

Nie traktuj ich jak konkurencji. Nie możesz konkurować ze wszystkimi w internecie. Natomiast można z nimi współpracować. To właśnie główne założenie linków wychodzących i blogów.

Zalinkuj do kogoś kto ma podobną tematycznie stronę i napisz o nim pozytywny komentarz. Na pewno to zauważy. Zrób to kilka razy, skorzystaj z Twittera, Facebooka, pokaż się innym za pomocą blogów innych osób, wyrażaj się tam pozytywnie o nich i o tym co robią. Po pewnym czasie te osoby, przynajmniej część z nich, zacznie to doceniać. I jeżeli posiadają popularną stronę, którą wile osób czyta, i umieszczą na niej małą wzmiankę o Twojej stronie – efekt zostanie osiągnięty. A korzyści będą ogromne.

Ten sposób sprawdza się z reguły właśnie na blogach. A więc załóż jeden sobie. Strona bez blogu jest dziś mało atrakcyjna. To blog zazwyczaj jest częścią strony, która jest najczęściej odwiedzana a zarazem jej przygotowanie pochłania najwięcej czasu. Jednak po pewnym czasie to się opłaci.

Stron:

Skomentuj


NOTE - You can use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please leave these two fields as-is:

Protected by Invisible Defender. Showed 403 to 103,444 bad guys.