• Tel: 787-77-60-20  |  
  • Email:
Email:

Aktualizacja i rozbudowa
aktualizacja i rozbudowa strony

Korzyści z aktualizacji strony?


Jeżeli Twoja strona internetowa znajduje się już w sieci i jest czesto odwiedzana a Twoi klienci przyzwyczaili się do jej wyglądu, nie warto dokonywać dużych zmian. Pamiętajmy, że przyzwyczajenie odwiedzających do strony jest wyjątkowo istotne. Jeżeli jednak chcesz zmodyfikować swoją stronę, uzupełnić ją o dotatkowe funkcje, nic nie stoi na przeszkodzie. Rozbudowa zwiększy i poprawi funkcjonalność strony internetowej a także uczyni ją atrakcyjniejszą dla osób odwiedzających.W czym możemy pomóc?


Dopasujemy stronę do obecnych standardów sieciowych, zainstalujemy nowe wersje oprogramowania (CMS, sklepy internetowe), dodamy nową treść i grafikę, poprawimy funkcjonalność i bezpieczeństwo istniejących już witryn internetowych oraz sklepów WWW. Ponadto ustalimy kierunek rozbudowy witryny, zaprojektujemy i wykonamy zlecone modyfikacje, gruntownie przetestujemy nową funkcjonalność.


Pamiętaj jednak, że czasami starsze strony internetowe nie poddają się tak łatwo modyfikacją i taniej oraz szybciej jest je stworzyć na nowo.